LOTOS PGA Polska Tour Sierra GC

Sierra PGA Polska Trophy już 15 sierpnia !

Ostatni przed wielkim finałem serii LOTOS PGA Polska Tour turniej Sierra PGA Polska Trophy rozpoczyna się już za dwa tygodnie. W dniach 15-17 sierpnia pole Sierra Golf Club będzie gospodarzem zawodów dla profesjonalistów i amatorów. Pula nagród na zawodach wynosi 30 000 złotych.

Zawody rozpoczną się w piątek rozgrywkami Pro-Am, podczas których golfiści będą rywalizować w klasyfikacji drużynowej w stroke play netto. To jedna z niewielu okazji dla amatorów na grę z najlepszymi Pro w Polsce.

Od soboty natomiast startuje turniej główny. Zawodowcy i amatorzy rywalizują oddzielnie w klasyfikacji stroke play brutto, a dla amatorów przygotowano także klasyfikację stroke play netto w dwóch kategoriach handicapowych: 0-18,4 oraz 18,5-30.

Serdecznie zaparaszamy do rezerwowania ostatnich wolnych noclegów w Sierra Apartments ze zniżką 10 % dla wszystkich uczestników LOTOS PGA Polska Tour Sierra GC.

OPŁATY
Turniej pro-am:
a. Członkowie Klubu – 100 zł
b. Goście Klubu – 200 zł
c. PRO – bez opłaty

Turniej główny:
a. Zawodowcy:
i. Członkowie PGA Polska – 100 zł
ii. Aplikanci PGA Polska – 100 zł
iii. Osoby, które uzyskały zgodę Dyrektora Turnieju spełniając warunki Regulaminu Ogólnego Turniejów PGA Polska – 200 Euro

b. Amatorzy:
i. Członkowie Klubu– 150 zł
ii. Juniorzy – 150 zł
iii. Goście – 350 zł

* Osoby, które zgłoszą się po wyznaczonym terminie lub płacą w dniu rozpoczęcia turnieju, wnoszą opłatę powiększoną o 50%

Opłat prosimy dokonywać na konto PGA Polska:

Nr konta: 81 1500 1722 1211 7002 3793 0000
Bank Zachodni WBK
Adres PGA Polska:
UL. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa

Turniej odbywa się pod patronatem Polskiego Związku Golfa. Sponsorami turnieju jest Grupa LOTOS, Sierra Golf Club, Dr Irena Eris, Titleist i Footjoy, Galvin Green, Centrum Golfa, SLG Thomas oraz LogiTech.

Patronem medialnym cyklu są Rzeczpospolita, Golf&Roll, Magazyn Golfowy, Inwestycje.pl, Platine, Iwoman, Menstream, Magazyn Prestiż Trójmiejski i Sense of Beauty

Rejestracja na Turniej poprzez stronę https://www.pgapolska.com/pl/lotos-pga-polska-tour/rejestracja


Rezerwacje noclegów prosimy kierować na adres:
[email protected]

Ostatnie aktualności
Płatności