Finał Morskiej Ligi Biznesu 2014

Szanowni Państwo,

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Finale Morskiej Ligi Biznesu 2014. Będzie to uwiecznienie emocji oraz rozstrzygnięcie rozgrywek trwających przez cały sezon.

W rundzie Finałowej uzyskane punkty będą liczone podwójnie oraz będą dodane do sumy punktów z najlepszych 10 i 8 w kategorii kobiecej wyników uzyskanych przez danego gracza w serii zasadniczej.

Już 18.10.2014 okaże się, kto zdobędzie trofea, o które walczyło ponad 90 osób ze wszystkich grup HCP przez cały golfowy sezon! Nie zapominamy o Sponsorach, dzięki którym liga może być rozgrywana w obecnym kształcie, którym oficjalnie podziękujemy podczas finałowej uroczystości. Dla wszystkich Państwa, którzy mają ochotę spędzić miły wieczór zachęcamy do rezerwacji noclegów w Sierra Apartments w atrakcyjnych cenach.

Flighty ułożone wynikami ukażą się na naszej stronie w piątek 17.10. Po turnieju zapraszamy na lunch z muzyką w tle oraz a następnie przemówienie oraz podsumowanie sezonu 2014!
Po rozgrywkach odbędzie się kolacja z ceremonią rozdania nagród.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu z Recepcją Sierra Golf Club tel. +48 58 778 49 00 bądź mailowo [email protected]

Ostatnie aktualności
Płatności